PARANDIS™, The Internet Solutions Company 
PARANDIS Inc. صفحه اصلي | نقشه سايت | ارتباط  
Eng. Mohammad Darabpour Eng. Amin Ebrahimi Bardar
تعهدنامه خدمات ميزباني

با خريد سرويس از پرشين پرنديس، شما توافق مي کنيد که :

 1. قبل از فعال شدن سرويس هي Hosting کاربر بيستي تسويه حساب کامل نميد.
 2. سرويسهي ماهيانه ، هر 30 روز شارژ مي شوند و در صورت تاخير حداکثر 5 روز PersianParandis سرويس را بدون اطلاع کاربر قطع مي نميد.
 3. کاربر امکان قطع کردن سرويس را در هر زماني دارد. بري ين کار کافيست ين موضوع را از طريق سيستم خدمات (Support) اطلاع دهد.
 4. درخواست قطع سرويس از طرف شما و يا قطع سرويس توسط PersianParandis به علت تخلف از ين مقررات در سرويسهي ساليانه، موجب بازگرداندن مبلغ پرداخت شده، نمي گردد. در سرويسهي ماهيانه نيز از ماه بعد سرويس شارژ نخواهد شد.
 5. از سرويسهي PersianParandis با مسئوليت خودتان استفاده مي کنيد و PersianParandis هيچگونه مسئوليتي در برابر هر نوع خسارت، ضررهي مالي، مشکلات در تجارت و از بين رفتن اطلاعات نخواهد داشت.
 6. سرويسهي PersianParandis را شخصا استفاده نمييد و به هر دليلي آن را واگذار به شخص ديگري نکنيد. در صورتي که سرويس را بري شخص خاصي خريداري مي نمييد، حتما اطلاعات لازم را با ما در ميان بگذاريد.
 7. PersianParandis را از هرگونه تعهدي نسبت به وارد نمودن خسارت به هر شخص و يا اشخاص ديگر مبرا داريد. ين خسارت مي تواند به صورت مادي يا معنوي باشد که به واسطه فروش محصول و يا ارائه خدماتي (از طرف خودتان) که به هر نحوي با سرورهي PersianParandis مربوط است، يجاد مي شود.
 8. PersianParandis حق دارد در صورتي که سيتي بيش از اندازه از منابع سرورها (Resources) استفاده نميد، يا از سيستم سوء استفاده کند (Abuse) ، بدون اطلاع قبلي سرويس را قطع (suspend) نميد. بعد از آن مي توانيد با ما تماس بگيريد و در مورد کنترل Resources و يا انتخاب Plan ديگري مشورت نمييد. در هر صورت به دليل تاثيري که Abuse بر روي ديگر سيتهي استفاده کننده از سرويسهي ما مي گذارد ، ما در Suspend نمودن سرويسها بسيار سريع عمل خواهيم کرد.
 9. به هيچ عنوان Mass Email نخواهيد فرستاد. و PersianParandis حق دارد در صورتي که ارسال Email هي شما کاريي سرورها را پيين آورد سريعا سرويس را بدون اطلاع قبلي قطع نميد.
 10. حداکثر تعداد يميل مجاز بري هر Domain در ساعت 60 عدد و در روز 300 عدد مي باشد.
 11. به هيچ عنوان اقدام به فرستادن SPAM نخواهيد نمود.
  هر گونه نامه تجاري در حجم انبوه که از آدرس سيتي که از سرويسهي PersianParandis استفاده مي کند فرستاده شود و يا نامه هي نا خواسته ارسالي از سرورهي ما ، نامه هي تبليغاتي و ... Spam ناميده مي شود. در صورت ارسال ينگونه مطالب PersianParandis اقدام به قطع سرويس خواهد نمود.
 12. PersianParandis حق دارد هر گونه اسکريپت CGI و يا PHP مخربي را که در سيت استفاده مي نمييد، پاک نميد. حتي اگر اسکريپتها از جانب شرکت معتبري طراحي شده باشند. استفاده مجدد آن باعث قطع شدن سرويس خواهد شد. با توجه به ين مورد استفاده غير آگاهانه از MovableType و ديگر سرويسها مديريت محتوا توصيه نمي شود. چرا که در صورت استفاده بيش از حد اسکريپتهي ين مجموعه و به هر دليلي (حملات مخرب، استفاده نادرست و ...) بدون اطلاع قبلي قطع خواهد شد.
 13. PersianParandis حق دارد خدمات ارائه شده به هر کسي که کارهي خلاف قانون انجام مي دهد را قطع نميد. همچنين کليه قعاليتهي غيرقانوني را Cancel نميد.
 14. هر گونه فعاليت در مخدوش کردن و يا ضربه زدن به سرورهي PersianParandis منجر به قطع سريع سرويس بدون اطلاع قبلي خواهد شد.
 15. PersianParandis در مجموعه هي خود ، ميزان ترافيک مناسبي را تعريف نموده است. اغلب سيتها به ترافيک بالي يک گيگابيت در ماه هم نمي رسند. مگر ينکه اقدام به آرشيو نمودن و در دسترس قرار دادن موزيک و تعداد زيادي عکس و فيلم نميند. در هر صورت باز هم تاکيد مي کنيم که 99% سيتها از حد ترافيک مجاز خود نخواهند گذشت. PersianParandis به کاربران خود توصيه مي کند که از ذخيره نمودن فيلهيي با حجم بالا و يا فيلي که ترافيک زياد بر روي سيت يجاد مي نميد اجتناب نميند.
  در عين حال نسبت به تعهدات مربوط به ميزان مجاز ترافيک به شدت ثابت قدم بوده و در صورت تخطي هر سيتي از حدود مجاز با اطلاع قبلي ، خواستار ارتقا مجموعه مورد استفاده خواهد شد. در صورت عدم موافقت سرويس قطع خواهد شد.
 16. هر شب يک BackUp کامل از کليه سيتهي يک سرور و به صورت اتوماتيک گرفته مي شود. علاوه بر ين نسخه هي هفتگي و ماهانه از ين Backup بر روي همان سرور و يک نسخه Backup هفتگي بر روي يک سرور ديگر ذخيره مي شود. در خصوص درستي و کامل بودن ين BackUp هيچگونه تضميني وجود ندارد. BackUp گيري فقط در جهت نگهداري سرورها و استفاده از آنها در هنگام حوادث پيش بيني نشده انجام مي گردد. گرفتن BackUp از اطلاعات خاص و يا گرانبهي يک سيت که حساسيت باليي دارد، وظيفه خود کاربر است. قسمت BackUp Manager در تمام مجموعه ها آمده است و شما مي توانيد از آن بري گرفتن نسخه پشتيبان از سيتتان استفاده نمييد.
 17. در صورت از بين رفتن اطلاعات، اگر اطلاعات توسط اشتباه و يا اشکالي از طرف PersianParandis يجاد شده باشد، اطلاعات بدون هيچ هزينه ي بازگردانده خواهد شد. ولي در صورتي که علت آن به هر شکلي متوجه کاربر باشد و يا به دليل امن نگاه نداشتن اطلاعات کاربري خود باشد، بازگشت اطلاعات با هزينه 50,000 تومان انجام خواهد گرفت.
 18. وظيفه کاربر است که اطلاعات کافي بري استفاده از سرويسها و Option هي مختلف را داشته باشد ، از PersianParandis انتظار آموزش ين اطلاعات را نداشته باشيد. به هر حال ينگونه سوالات را مي توانيد در قسمت رفع اشکال سيت بپرسيد و تيم ما سعي مي کند در کمترين زمان ممکن شما را راهنميي کند.
 19. در صورت تغيير در ين تعهدنامه ، يک نسخه از آن بري شما ارسال خواهد شد ، در صورت مخالفت با آن مي توانيد نسبت به قطع سرويس خود اقدام نمييد.
 

>> Connection to database server failed!
I cannot open the DATABASE because: Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)