PARANDIS™, The Internet Solutions Company 
PARANDIS Inc. صفحه اصلي | نقشه سايت | ارتباط  
Eng. Mohammad Darabpour Eng. Amin Ebrahimi Bardar
 

به بخش ميزباني نامحدود

خوش آمديد!

 * فهرست مطالب:


 

 

 * ميزباني نامحدود چيست؟

شرکت پرنديس در راستای رفع نياز بسياری از افراد و شرکت ها در راه اندازی سايت ها و پايگاه های بزرگ اينترنتی، از سال 1383 اقدام به ارائه فضای نامحدود به افراد/شرکتها نموده است. در اين سرويس که برای اولين بار توسط اين شرکت راه اندازی شده است، تمام امکانات از قبيل فضا، پهنای باند، اشتراک ايميل، پايگاه داده و ... نامحدود بوده و مدير سايت با هيچگونه محدوديتی در ارائه خدمات خود مواجه نخواهد گرديد.

در حال حاضر تنها امکان ارائه اين سرويس بر روی سرور های قدرتمند لينوکس وجود دارد. ما در تلاش هستيم تا اين سرويس ارزنده را یر روی سرور های ويندوز نيز به هم ميهنان گرامی عرضه نماييم.

 

 

 * شرايط استفاده از ميزباني نامحدود پرنديس:

همانطور که در پيشتر ذکر شد، مشتريان گرامی با هيچ محدوديتی از نظر فضا و ... مواجه نخواهند شد، اما به منظور ارائه کيفيت برتر، رعايت بعضی نکات مهم برای صاحب سايت ضرورت دارد. در زير به پاره ای از اين موارد اشاره می گردد:

1- هرگونه استفاده تجاری از امکانات نامحدود از قبيل راه اندازی سايت های ارائه دهنده خدمات رايگان و غير آن ممنوع می باشد و اين کار می بايست تنها با هماهنگی قبلی صورت پذيرد.

2- هرگونه تقسيم بندی و واگذاری فضا به غير مجاز نمی باشد. سايت هايی که فضای نامحدود آنها در اختيار چندين نفر قرار گيرند بلافاصله مسدود خواهند شد.

3- استفاده از امکانات نامحدود در يک بازه زمانی مشخص بايد به ميزان معقول و منطقی باشد و استفاده از فضا می بايست در طول زمان صورت پذيرد. سايت هايی که به يکباره از فضا يا امکانات ديگر استفاده های سنگين نمايند به سرعت مسدود خواهند شد. در صورت نياز افراد به استفاده سنگين در شرايط خاص، موضوع بايد حتماً به اطلاع مسئولين شرکت برسد.

سه اصل بالا جزو اصلی ترين شرايط استفاده از اين نوع میزبانی هستند.

 

 

 تعرفه قيمت هاي ميزباني نامحدود پرنديس مخصوص افراد/شرکت ها:

با توجه به مصوبه اخير شرکت، قيمت اين سرويس پس از بررسی سايت مورد نظر و اطلاع از زمينه فعاليت آن و نيز گستره فعاليت افراد در استفاده از امکانات نامحدود سرويس، محاسبه و اعلام خواهد شد. لذا برای آگاهی از نرخ سرويس نامحدود، با ما تماس حاصل فرماييد:

(+98 21) 22112021 - يا - Info [at] eppc [dot] ir
و يا : اينجا را کليک کنيد

 

 

 * ضمانت نامه:

در راستای آرامش خاطر و کسب اطمينان مشتريان محترم از نامحدود بودن فضا با کيفيتی ممتاز، برگ ضمانت نامه سرويس نامحدود همزمان با عقد قرارداد، تسليم شخص خريدار می گردد. با در اختيار داشتم اين برگه، صاحب امتياز سايت می تواند در هر زمان با مشاهده هر گونه نقص فنی، از طريق فرم موجود در بخش کنترل ويژه، اقدام به درخواست بازبينی فضا و رفع مشکلات موجود آن نمايند.

مشتريان گرامی می توانند تا دو هفته نسبت به انصراف از سرويس و بازگشت هزينه ها اقدام نمايند.

 

 

 * قرارداد:

شرکت پرنديس فضای نامحدود خود را تنها از طريق عقد قرارداد حضوری به افراد / شرکت ها ارائه می دهد، لذا حضور فيزيکی شخص خريدار جهت عقد قرارداد و تحويل مشخصات سايت در محل شرکت ضروری است.  در حين مذاکرات مربوطه، تمامی بند ها و تبصره های موصوبه شرکت به اطلاع خريدار خواهد رسيد و بسته به نوع قرارداد و زمينه کاری شخص، بند های جديدی به قرارداد اضافه خواهند شد. پس از آن قرارداد در دو نسخه آماده شده و در اختيار دو طرف قرار می گيرد. قرارداد های شرکت پرنديس کاملا قانونی بوده و هرگونه تخلفات از مفاد مندرج در آن برای هر دو طرف پيگرد قانونی به دنبال خواهد داشت. لازم به ذکر است در صورت تمايل به انصراف از سرويس نيز شخص خريدار با دردست داشتن اصل قرارداد خود می بايد در محل شرکت حضور يابد.

 

 

 * آيين نامه و ضوابط استفاده از محصولات شركت: 

 

 * پرداخت وجه / دريافت امکانات:

همانطور که قبلاً ذکر شد، قرارداد مربوط به سرويس نامحدود، بصورت حضوری و در محل شرکت منعقد می گردد. پرداخت هزينه محصول نيز همزمان با بسته شدن قرارداد محاسبه و دريافت می گردد. پرداخت هزينه می تواند يا بصورت نقدی و يا طی يک فقره چک به مدت حداکثر 1 هفته باشد.

نحوه پرداخت هزينه سرويس نامحدود بطور معمول بصورت ماهانه انجام می شود. در اينصورت شخص موظف است تا قبل از سر رسيد ماه جديد هزينه آن ماه را تماماً پرداخت نمايد. در غير اينصورت اشتراک وی موقتاً مسدود شده و پس از گذشت 1 هفته، اشتراک وی قطع شده و وصل مجدد آن شامل هزينه های اضافی خواهد شد. پس از 1 ماه فرجه، سايت مورد نظر از سرور های پرنديس حذف خواهند شد.

چنانچه پرداخت هزينه ها بصورت ساليانه انجام شود، علاوه بر تخفيف ويژه پرنديس، نگرانی طرفين از بابت پرداخت هزينه ها منتفی می گردد. اما در صورت عدم تمايل به ادامه استفاده از محصول توسط مشتری، هيچ وجهی مستردد نمی گردد.

 

 

 * پشتيباني:

شرکت پرنديس با انواع روش های ويژه پشتيبانی مخصوص خود، هميشه و در هر زمان حامی شما در راه رسيدن به بهترين کيفيت و آرامش فکری مستمر می باشد. چنانچه در متن قرارداد آمده است، شرکت موظف است پشتيبانی موسوم به 24 x 7 از مشتريان خود داشته باشد.

 

 

 * سفارش سرويس:

جهت کسب اطلاعات بيشتر و اطلاع از قيميت های اين سرويس، لطفاً با ما تماس حاصل فرماييد:

(+98 21) 22112021 - يا - Info [at] eppc [dot] ir
و يا : اينجا را کليک کنيد


 

>> Connection to database server failed!
I cannot open the DATABASE because: Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)